مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: فعالان بخش صنعتی، خدماتی و کشاورزی تا ۱۹ دی فرصت دارند از بخشودگی جرائم بهره مند شوند و مهلت تعیین شده، تمدید نخواهد شد.

به گزارش افکارنیوز ، سید تقی نوربخش در این بازدید برضرورت توجه هر چه بیشتر به واحدهای صنعتی و کشاورزی و همچنین تسهیل در امور پرداخت غیر حضوری حق بیمه تاکید کرد.

وی با بیان این مطلب که پرداخت حق بیمه کارفرمایان، گامی موثر در توسعه فعالیت ها و ارائه خدمات به هنگام این سازمان است از کارفرمایان خواست تا نسبت به پرداخت به موقع حق بیمه کارگران در واحد های صنعتی و کشاورزی و همچنین صنوف مختلف اقدام کنند.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی اجرای طرح بخشودگی جرائم حق بیمه را فرصتی مغتنم برای کارفرمایان برشمرد و گفت: تسهیلاتی همچون بخشودگی ۱۰۰ درصد جرائم معوق حق بیمه و اقساط اصل حق بیمه فراهم شده است که انتظار داریم فعالان بخش صنعتی، خدماتی و کشاورزی از این مزایا در فرصت باقیمانده تا ۱۹ دی بهره مند شوند و مهلت تعیین شده، تمدید نخواهد شد.

گفتی است، شعبه تأمین اجتماعی زرقان بعنوان یکی از قطب های اصلی صنعتی و کشاورزی استان فارس بیش از ۱۵ هزار نفر بیمه شده اصلی را تحت پوشش دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات