وزیر دادگستری گفت: دشمن لحظه ای از ما غافل نیست و از هر حرکت و اشتباه ما بهره برداری و سوء استفاده می کند و سخت ترین لطمات را بر ما وارد می آورد.

به گزارش افکارنیوز ، مصطفی پورمحمدی در جلسه شورای سیاستگزاری مالکیت معنوی به تشریح اوضاع کنونی حاکم بر جهان پرداخت و گفت: ملت ما مفتخر به پیروی از راه پیامبر بزرگ اسلام و ائمه معصومین هستند. تدین به دین اسلام عامل افزایش برکات و عنایات است. در این دنیای وانفسا که همه چیز قلب شده و حقایق مسخ و ارزشها لگد کوب شده اند و بدیها و زشتی ها سکه بازار و در مقابل حقیقت و پاکی و طهارت به زاویه رفته و غبار محجوریت یا بدعت و فتنه بر آنها نشسته است، رسالت بزرگی بر دوش ماست.

وی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سالروز نهم دی ماه خاطر نشان کرد: باید بدانیم که دشمن لحظه ای از ما غافل نیست و از هر حرکت و اشتباه ما بهره برداری و سو استفاده می کند و سخت ترین لطمات را بر ما وارد می آورد.

وزیر دادگستری گفت: ما سختی های بسیاری را پشت سر گذاشته ایم و پاداش بزرگی درپی تحمل سختیها و مرارتها وجود دارد و هر که می خواهد به قله برسد باید سختیهای راه نیز تحمل کند.

وزیر دادگستری ادامه داد: در حوادث سال ۸۸ نیز امام حسین (ع) به کمک ما رسید و فتنه ای را که دامنگیر ما شده بود و شقاق شدید اجتماعی را به وجود آورده بود با حضور آگاهانه و پرشور مردم همچون آبی شفاف و شفا بخش پاک کرد و از بین برد.

پورمحمدی که رئیس مرجع ملی کنوانسیون مالکیت معنوی است در ادامه این جلسه گفت: مهمترین مالکیت معنوی ما همین میراث عظیم دینی و تمدنی ماست و نباید خود را در چند کنوانسیون رسمی و محدود محبوس کنیم. بدانیم فراتر از این مسایل میراث بزرگی در اختیار ماست که متولی و مسوول این میراث در تاریخ معاصر هستیم که میراثی فرابخشی، فرامنطقه ای و فراملی است.

وی در پایان با اعلام این مطلب که دولت مرجع جدی تصمیم گیری و هماهنگی است، در زمینه مالکیت معنوی خواستار احصای تمامی عرصه های مرتبط و ارایه تعریف دقیق از مفاهیم شد تا بر پایه آن بتوان به نظام نامه ای هماهنگ و جامع دست یافت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات