علیرضا دبیر جزئیات جلسه دیروز شورای شهر را تشریح کرد:

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: بر اساس مصوبه شورای شهر، شهرداری می تواند در قالب بسته پولی شورای عالی کشور مبلغ ۱۲۰۰ میلیارد ریال وام بر اساس نرخ بانک مرکزی بگیرد.

گروه اجتماعی - علیرضا دبیر رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی افکار نیوز به تشریح جلسه دیروز شواری شهر که با حضور قالیباف شهر دار تهران برگزار شد پرداخت.

به گفته دبیر در جلسه دیروز شورای شهر تهران پاسخ به اعتراض فرمانداری به شورایاری ها در دستور کار قرار گرفته و از سوی اعضا به تصویب رسید. وی از جزئیات این این نامه ابراز بی اطلاعی کرد.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران افزود: در جلسه دیروز شورای شهر نرخ سود بانکی برای وام شهرداری از بانک مرکزی در بودجه سال ۹۳ مورد بررسی قرار گرفت که بر اساس آن شهرداری می تواند در قالب بسته پولی شورای عالی کشور مبلغ ۱۲۰۰ میلیارد ریال وام بر اساس نرخ بانک مرکزی بگیرد.

این عضو هیات رییسه شورای شهر همچنین از بررسی لایحه توسعه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی به مادر تخصصی و هلدینگ خبر داد که قرار شد این طرح برای بررسی بیشتر و پخته تر شدن به کمیسیون برنامه و بودجه برگردد و پس از آن مجددا در صحن مورد بررسی قرار بگیرد.


در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات