سخنگوی سازمان آتش نشانی از مرگ راننده یک دستگاه تریلر در اثر برخورد با تیر چراغ برق و نجات ۵ نفر در حوادث آتش سوزی و ریزش چاه خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، جلال ملکی اظهار داشت: ساعت ۱۷: ۲۲ دقیقه روز گذشته برخورد یک دستگاه تریلر با تیر چراغ برق در مسیر شرق به غرب خاوران نرسیده به خاورشهر به سامانه ۱۲۵ اعلام و دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: خودرو تریلر حامل بار آهن به دلیل نامشخصی از مسیر منحرف و با تیر چراغ برق برخورد کرده و به حالت نیمه واژگون در جوی کنار جاده افتاده بود. در پی این حادثه کابل برق نیز پاره شد و برق را به اتاق خودرو منتقل کرد در حالی که راننده نیز داخل خودرو گرفتار بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشان ها با ایمن سازی محل حادثه و برش قطعات اتاق خودرو موفق شدند راننده ۴۵ ساله را خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دهند که در نهایت مشخص شد جان خود را از دست داده است.

وی همچنین از بروز حادثه دیگری خبر داد و گفت: ساعت ۲۱: ۴۸ دقیقه شب گذشته آتش سوزی در یک ساختمان اداری، پزشکی واقع در میدان ونک ابتدای خیابان ملاصدرا به سامانه ۱۲۵ اعلام و ۲ ایستگاه به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: در طبقه دوم یک ساختمان ۵ طبقه مطب دندانپزشکی به دلیل نامشخصی کاملا شعله ور و دود بسیار زیادی سایر طبقات را فرا گرفته بود. در این حادثه ۳ مرد در مطب دندانپزشکی گرفتار بودند که با راهنمایی ماموران آتش نشانی از محل حادثه خارج شدند و به پشت بام راه یافتند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود: با آغاز عملیات آتش نشان ها و اطفای حریق سه نفر مذکور از طریق نردبام با کمک عوامل آتش نشانی به سطح خیابان منتقل شدند و عملیات در ساعت ۰۰: ۳۰ دقیقه بامداد بدون مصدوم به پایان رسید.

ملکی همچنین گفت: ساعت ۱۳: ۴۵ دقیقه روز گذشته حادثه گرفتار شدن کارگر داخل چاه در نعمت آباد، خیابان سهیل به سامانه ۱۲۵ اعلام و ۲ ایستگاه به محل حادثه اعزام شد. یک کارگر در مجتمع مسکونی در حال ساخت مشغول حفر یک حلقه چاه بود که در عمق ۱۰ متری آن به دلیل ریزش دیواره های چاه گرفتار شد.

وی ادامه داد: کارگر دیگری که قصد کمک به وی را داشت نیز داخل چاه گرفتار شد. آتش نشان ها با آغاز عملیات هر دو کارگر را که یکی از آنها تا کمر در چاه گرفتار شده بود نجات داده و به عوامل اورژانس تحویل دادند. این عملیات در ساعت ۱۴: ۲۹ دقیقه به پایان رسید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات