یک دندانپزشکی سه شنبه شب در میدان ونک طعمه حریق شد.

به گزارش افکارنیوز ، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، در این باره گفت: در پی اعلام یک مورد حادثه حریق ساختمان اداری تجاری به آدرس میدان ونک، ابتدای خیابان ملاصدرا، ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را در ساعت ۲۱: ۴۸ به محل حادثه اعزام کرد.

وی با بیان اینکه محل حادثه یک ساختمان پنج طبقه اداری، تجاری بود، افزود: در طبقه همکف این ساختمان یک داروخانه قرار داشت و در طبقات فوقانی نیز عمده واحدها کاربری پزشکی داشتند.

ملکی با بیان اینکه در طبقه دوم این ساختمان که یک واحد دندانپزشکی به مساحد ۱۳۰ متر مربع بود، کاملا شعله ور شده بود، اظهار کرد: دود ناشی از این حریق طبقات فوقانی این ساختمان را در برگرفته و سبب سرایت آن به طبقات فوقانی شده بود به طوری که سه تن از افراد حاضر در این ساختمان نیز در میان دود گرفتار شده بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش نشانان سه فرد محبوس در میان دود را به پشت بام منتقل کرده و همزمان عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کرده اند، اظهار کرد: آتش نشانان پس از مدتی شعله های آتش در این واحد دندانپزشکی را مهار و اطفا کرده و از سرایت آن به دیگر واحدها چلوگیری کردند.

به گفته وی پس از آن نیز عوامل آتش نشانی به وسیله نردبان سه فرد محبوس در میان دود را که به پشت بام پناه برده بودند به سطح زمین و فضای امن منتقل کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان سازمان در دست بررسی است تصریح کرد: عوامل آتش نشانی در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به عملیات خود در این محل خاتمه دادند.

به گفته ملکی در جریان این حادثه مورد فوتی و مصدوم نداشتیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات