رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.

به گزارش افکارنیوز ، سرهنگ محمد حسین حمیدی گفت: برابر آخرین گزارش های دریافتی در اکثر محورهای دو استان خراسان شمالی و کهگیلویه و بویراحمد و همچنین در دو محور توسکستان به شاهرود و جنگل گلستان به چمن بید در استان گلستان نیز بارش برف گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در محورهای استان گیلان نیز بارش باران گزارش شده، افزود: بر این اساس ترافیک در محور چالوس به کرج از مرزن آباد به سمت دزبن سنگین بوده و از عصر روز جمعه این محور به سمت تهران یکطرفه خواهد شد.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به وضعیت ترافیکی در محور هراز نیز، اظهار کرد: در این محور نیز از محدوده پارک جنگلی آمل تا تونل شماره ۱ و در محدوده های بایجان و سه راهی بلده ترافیک سنگین بوده و تردد به سمت تهران به شکل یکطرفه انجام می شود.

حمیدی افزود: در محور فیروزکوه نیز از شیرگاه به سمت سوادکوه ترافیک نیمه سنگین است و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی عادی و روان برخوردارند.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه محورهای یاسوج - شیراز، یاسوج - اقلید و کلیه محورهای استان کهگیلویه و بویراحمد با بارش برف مواجهه است، به ایسنا گفت: ماموران پلیس از تردد خودروهای فاقد زنجیرچرخ از این محورهای جلوگیری می کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات