ماموران پلیس آگاهی پایتخت به دنبال ردپای زنی هستند که به بهانه بیماری اش، مفقود شده است.

به گزارش افکارنیوز ، آذرماه سال گذشته فردی با مراجعه به کلانتری ۱۰۲ پاسداران به مأموران اعلام کرد که همسرم با گذاشتن یادداشتی با این موضوع که دیگر به منزل باز نمی گردد، از منزل خواهرش خارج شده و پس از آن نیز از وی اطلاعی نداریم. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع" فقدانی" و به دستور شعبه دهم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

همسر فقدانی پس از حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: همسرم به بیماری ام اس (MS) مبتلا است و به همین علت و برای گذراندن دوره درمانی به تهران و منزل خواهرزنم آمده بودیم ؛ روزی که همسرم از خانه خواهرش خارج شده بود، برگه یادداشتی را از خود به جای گذاشته بود که در آن عنوان کره بود به خاطر بیماری اش من و فرزندانش را ترک می کند و تا زمانیکه مداوا نشود، به منزل باز نمی گردد.

خواهر فقدانی نیز در اظهاراتی مشابه همسر خواهرش عنوان کرد: من به همراه خواهرم در داخل خانه مشغول استراحت بودیم اما زمانی که از خواب بیدار شدم، خواهرم را ندیدم؛ در جستجوی وی به سایر اتاق ها رفتم تا اینکه دست نوشته ای را پیدا کردم که خواهرم در پایان آن نوشته بود" مواظب بچه هایم باشید" ؛ بلافاصله با همسر خواهرم تماس گرفتم و او نیز به خانه آمد و پس از مشاهده نامه به کلانتری ۱۰۲ پاسداران مراجعه کرد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به اظهارات خانواده فقدانی، کلیه اقدامات جهت کسب اطلاع از سرنوشت فقدانی از سوی کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ انجام شده و این پرونده کماکان در پلیس آگاهی تهران بزرگ در حال رسیدگی است. لذا با عنایت به درخواست خانواده فقدانی، دستور انتشار تصویر فقدانی از سوی قاضی پرونده صادر شده است که از کلیه شهروندان درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص سرنوشت فقدانی را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۵۱۱ در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات