رییس سازمان دانشجویان وزارت علوم درباره سرنوشت پراید دانشجویان نمونه که احمدی نژاد در مراسم تقدیر از این دانشجویان قولش را داده بود، توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش افکارنیوز ، دکتر مجتبی صدیقی با بیان اینکه هر ساله تعدادی از دانشجویان وزارتین علوم و بهداشت، بنابر مکانیزم آیین نامه ای به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب می شوند، گفت: براین اساس با توجه به تعداد دانشجویان هر ساله جوایز مشخصی از جمله هدایای نقدی و هزینه سفرهای زیارتی برای آن ها در نظر گرفته می شود.

وی افزود: با توجه به اینکه بودجه این هدایا از قبل در اعتبارات وزارتخانه ها پیش بینی و تامین اعتبار می شود، توسط هر دو وزارتخانه به موقع انجام تعهد می شود، اما اگر در جلسه برگزاری مراسم به صورت آنی تصمیمی گرفته شود، باید منتظر ماند که اعتبار مربوط به آن تامین و بعد اجرایی شود.

رییس سازمان دانشجویان وزارت علوم درباره جلسه سال گذشته، خاطر نشان کرد: سال گذشته در جلسه برگزاری مراسم، قول اهدای خودروی پراید به دانشجویان توسط رییس جمهور وقت، داده شد که از قبل پیش بینی اعتبار نشده بود.

صدیقی تصریح کرد: در طول یک سال گذشته هر دو وزارتخانه پیگیری هایی با سازمان های تامین منابع انجام دادند که متاسفانه تاکنون این پیگیری ها به نتیجه ای نرسیده است.

وی با بیان اینکه دانشجویان نمونه کشوری سال ۹۱، جایزه اصلی خود که شامل هدیه نقدی و هزینه سفر زیارتی می شود را به موقع دریافت کرده اند، گفت: البته همچنان موضوع مذکور را پیگیری می کنیم و در صورت تامین منابع، این موضوع محقق خواهد شد اما نمی توان درباره آن زمانی را مشخص کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات