علیرضا جزینی با حکم وزیر کشور، قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر شد.

به گزارش افکارنیوز ، طه طاهری قائم مقام ستاد مبارزه با موادمخدر با حکم وزیر کشور به عنوان مشاور عالی دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر منصوب شد و طی حکمی جداگانه علیرضا جزینی جانشین سابق معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی به عنوان قائم مقام جدید دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر منصوب شده است.

مراسم تودیع و معارفه این دو مسئول روز گذشته در وزارت کشور انجام شده است.

متن حکم انتصاب علیرضا جزینی

جناب آقای علیرضا جزینی

سلام علیکم

نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند در عرصه های مختلف مدیریتی ‏و اجرائی به موجب این حکم جنابعالی را به سمت قائم مقام دبیرکل ‏ستاد منصوب می نمایم. ‏

لازم است با هماهنگی کلیه دستگاه ها و سازمان های عضو ستاد در راستای ‏اجرای هر چه بهتر و شایسته تر سیاست های کلی مبارزه با مواد مخدر ابلاغی ‏مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و نظارت و پیگیری بر اجرای مصوبات ‏ستاد اقدامات مؤثر به عمل آورده و نسبت به تحقق کامل آن با برنامه ریزی ‏دقیق و هدفمند اهتمام نمائید.

توفیقات شما را در راستای انجام این ماموریت مهم و خطیر و اجرای سیاست ‏ها و برنامه های ستاد با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور ‏اخلاقی دولت تدبیر و امید در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) تحت رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری «مدظله العالی» از درگاه پروردگار قادر ‏متعال خواستارم.

متن حکم انتصاب طه طاهری

جناب آقای طه طاهری

‏سلام علیکم ‏

‏نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند در عرصه های مختلف مدیریتی ‏و اجرائی علی الخصوص در امر مبارزه با مواد مخدر و روان گردان ها، به ‏موجب این حکم شما را به سمت مشاور عالی دبیرکل ستاد منصوب ‏می نمایم. ‏

انتظار دارد با ارائه مشورت های لازم به اینجانب در جهت ایجاد تحول در ‏مبارزه با مواد مخدر و مقابله با آسیب اجتماعی اعتیاد که سر منشاء آسیب های ‏اجتماعی می باشد، با استفاده از ظرفیت های مردمی همکاری لازم را بعمل ‏آورید.

توفیقات شما را در راستای انجام این ماموریت مهم و خطیر و اجرای سیاست ها و برنامه های ستاد با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور ‏اخلاقی دولت تدبیر و امید در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) تحت رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری «مدظله العالی» از درگاه پروردگار قادر ‏متعال خواستارم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات