شانزدهمین کنفرانس ملی دوسالانه ژئوفیزیک ایران از ٢٣ تا ٢٥ اردیبهشت ماه ٩٣ در تهران برگزار می شود.

به گزارش افکارنیوز ، دکتر مهدی زارع، عضو هیات مدیره انجمن ژئوفیزیک ایران و سخنگوی شانزدهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران در حاشیه جلسه هماهنگی هیات مدیره انجمن با حامیان شانزدهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران با بیان این مطلب اظهار داشت: در این جلسه، هماهنگی های لازم در خصوص نحوه برگزاری کنفرانس صورت گرفت و حامیان کنفرانس درباره نحوه مشارکت و کمک به برگزاری کنفرانس بحث و تبادل نظر کردند.

وی خاطرنشان کرد: انجمن ژئوفیزیک ایران که در ١١ بهمن ١٣٥۴ به همت جمعی از بزرگان علم ژئوفیزیک ایران از جمله دکتر حسین کشی افشار، دکتر حسین زمردیان، دکتر بهرام عکاشه، دکتر خسرومعظمی گودرزی و مهندس علی اکبر معین فر تشکیل شد، اکنون در آستانه چهلمین سالروز تاسیس خود قرار دارد.

انجمن ژئوفیزیک ایران در حال حاضر حدود ١۶٠٠ عضو دارد که شامل حدود ۴٠٠ عضو پیوسته و ٩٠٠ عضو دانشجویی و پنج عضو افتخاری و ۴٥ عضو از موسسات و شرکتها مرتبط با فیزیک زمین و فضا هستند.

زارع در پایان از تمامی اساتید، متخصصان و فعالان حوزه های مختلف فیزیک زمین و فضا برای ثبت نام و شرکت در این کنفرانس دعوت و مهلت ارائه مقالات به دبیرخانه کنفرانس را تا ٣٠ دی ماه جاری اعلام کرد.

اطلاعات بیشتر درباره این کنفرانس و نحوه ارایه مقاله از طریق وب سایت انجمن ژئوفیزیک ایران به نشانی nigs. ir و وب سایت کنفرانس به نشانی igconference. ir قابل دریافت است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات