رئیس مرکز کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی، محدودیت های ترافیکی آخر هفته را تشریح کرد.

به گزارش افکارنیوز ، سرهنگ محمدحسین حمیدی،   محدودیت های ترافیکی و تردد آخر هفته در جاده های کشور را به شرح زیر اعلام کرد:

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ تا ساعت ۲۴ روز جمعه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴: ۳۰ تا ساعت ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷: ۳۰ تا ساعت ۲۴ روز جمعه از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد همه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع و تردد همه کامیونها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

تردد همه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس در جاده دماوند ممنوع است.

ضمن اینکه مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰ (فقط شهروندان تهرانی) و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (ده خط) بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان هستند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات