رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه، از دستگیری اعضای باندی خبر داد که با کرایه دربستی خودروها از آنها سرقت می کردند.

به گزارش افکارنیوز، سرهنگ مرزبانی در تشریح جزئیات متلاشی کردن باند زورگیران جوان گفت: در پی وصول یک فقره پرونده از یکی از کلانتری های کرمانشاه مبنی بر سرقت و زورگیری تحت عنوان مسافرکش رسیدگی به این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مالباخته با حضور در مقر پلیس عنوان کرد که سه نفر تحت عنوان مسافر در محله ۲۲ بهمن سوار خودرو اش شده اند، گفت: مالباخته در صحبت های خود عنوان داشت که پس از طی مسافتی این سه نفر اقدام به سرقت و زورگیری دو دستگاه گوشی تلفن همراه از وی کرده و سپس متواری شدند.

رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه با بیان اینکه پس از مدتی شاکی پرونده توانست سارقان را در سطح کرمانشاه مشاهده کند، گفت: مالباخته سریعا مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع و با حضور ماموران گشت کلانتری متهم دستگیر شد اما متاسفانه دو نفر از همدستان این فرد متواری شدند.

مرزبانی با بیان اینکه متهم دستگیر شده در ابتدا منکر هرگونه سرقت و زورگیری شد، گفت: اما این فرد پس از انجام بازجویی فنی و مواجهه حضوری با شاکی لب به اعتراف گشود و علاوه بر سرقت از شاکی به پنج فقره زورگیری در سطح کرمانشاه به همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه با بیان اینکه با تکمیل تحقیقات و اخذ مجوز قضایی در یک عملیات غافلگیرانه یکی دیگر از متهمان که سردسته باند بود، دستگیر شد، گفت: در بازجویی ها مشخص شد که این افراد خودروها را به صورت دربستی و تحت عنوان مسافر کرایه کرده و در بین راه با زور و تهدید چاقو اقدام به سرقت اموال مردم می کردند.

وی با بیان اینکه در بررسی ها مشخص شد که این سارقان، دو فقره سرقت خودرو نیز در پرونده خود دارند، گفت: بررسی ها نشان داد که سارقان پس از سرقت لوازم داخل خودرو، آنها را به صورت بلا صاحب رها می کردند.

مرزبانی در پایان افزود: متهمان به همراه پرونده متشکله در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات