مرد خشمگین که از سر و صدای همسایه خود به ستوه آمده بود دست به جنایت زد.

به گزارش افکارنیوز، هفته گذشته مأموران کلانتری ۱۸تبریز در جریان نزاعی در یکی از مناطق تبریز قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. در بررسی ها مشخص شد که دعوا میان همسایه ها رخ داده است.

مأموران ضمن خاتمه دادن به دعوا، موضوع را صورتجلسه کردند اما هنوز نیم ساعت از ماجرا نگذشته بود که مأموران مجددا در جریان درگیری در همان محل قرار گرفتند و بار دیگر به آنجا رفتند.

کارآگاهان این بار دریافتند که مردجوانی در درگیری، ۳نفر را با چاقو مجروح کرده است. هر سه مجروح به بیمارستان شهید محلاتی انتقال یافتند که یکی از آنها به رغم تلاش پزشکان به علت شدت جراحات وارده جان باخت.

کارآگاهان وقتی در جریان این موضوع قرار گرفتند عامل جنایت را دستگیر کردند و همزمان راهی بیمارستان شدند تا به تحقیق از مجروحان بپردازند. بررسی ها نشان می داد که یکی از مجروحان از ناحیه پشت سرمورداصابت چاقو قرار گرفته و قادر به تکلم نبود. مرد دیگر نیز از ناحیه پاشنه پای راست مجروح شده بود و هردو تحت مداوا قرار داشتند.

از سوی دیگر کارآگاهان به بازجویی از متهم پرداختند که وی به قتل و مجروح کردن مردان همسایه اعتراف کرد. مرد جنایتکار گفت: روز حادثه در حال استراحت در خانه مجردی ام بودم اما سر و صدای همسایه ها مرا عصبی کرد. برای همین به خانه آنها رفتم و بر سر این موضوع با هم درگیر شدیم. نخستین درگیری با حضور مأموران و دخالت همسایه های دیگر پایان یافت و من به خانه ام برگشتم اما باز هم آنها سر و صدا می کردند که این بار آنقدر عصبانی شدم که با چاقو سراغشان رفتم و این حادثه رخ داد.

سرهنگ عباس زاده رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی با بیان این خبر گفت: به دستور قاضی پرونده، متهم به بازسازی صحنه قتل پرداخت و با قرار قانونی روانه زندان شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات