اعضای شورای شهر تهران تاکید کردند باید معضل به وجود آمده در زیرگذر چهارراه ولی عصر برطرف شود تا مردم به راحتی در این مسیر تردد کنند.

به گزارش افکارنیوز، زیرگذر چهارراه ولی عصر هفته گذشته با حضور شهردار تهران و جمعی از اعضای شورای شهر تهران به بهره برداری رسید.

این در حالی است که پس از راه اندازی این زیرگذر معضلاتی برای تردد شهروندان تهرانی به وجود آمده که از جمله آن این است که که شهروندان تهرانی برای سوار شدن بر تاکسی از روی نرده ها عبور کنند.

در همین رابطه تعدادی از اعضای شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار فارس، با تأکید بر اینکه این معضلات باید برطرف شود، تأکید داشتند: متأسفانه شهروندان برای سوار شدن تاکسی از روی نرده ها عبور می کنند.

محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه هفته آینده تعداد اعضای شورای شهر بازدیدی را از زیرگذر چهارراه ولی عصر خواهند داشت، اضافه کرد: طی روزهای گذشته اطلاعاتی از سوی شهروندان در خصوص تردد در زیرگذر چهارراه ولی عصر به اطلاع اعضای شورای شهر رسیده است.

وی تصریح کرد: باید جلسه ای با حضور شهردار منطقه ۶ برگزار شود و معضل به وجود آمده در زیرگذر چهارراه ولی عصر برطرف شود.

اقبال شاکری دیگر عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه معضل چهارراه ولی عصر قطعا به شورای شهر مربوط نمی شود، اظهار داشت: به هر حال هر پروژ ه ای در ابتدا با اشکالاتی روبرو است که به مرور این مشکلات برطرف می شود.

وی تصریح کرد: به همین منظور اعضای شورای شهر جلسه ای را با شهردار منطقه ۶ طی روزهای آینده خواهند داشت تا این معضل مورد بررسی قرار گیرد.

دوستی دیگر عضو شورای شهر تهران نیز با تأکید بر اینکه معضل رفت و آمد در زیرگذر چهارراه ولی عصر به اطلاع شورای شهر رسیده است، گفت: به زودی جلسه ای را برای رفع این موضوع برگزار خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: هر حرکت ترافیکی محدودیت هایی را ایجاد می کند و در واقع مشکلاتی را به وجود می آورد که البته این مشکلات قابل حل است.

دوستی خاطرنشان کرد: زیرگذر چهارراه ولی عصر نخستین تجربه شهرداری بود که باید اشکالات آن برطرف شود و در ادامه زیرگذرهایی در میدان راه آهن، هفت تیر، تجریش احداث شود.

علیرضا دبیر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران نیز، با اشاره به مشکل به وجود آمده در زیرگذر چهارراه ولی عصر گفت: شورای شهر قطعا این موضوع را پیگیری خواهد کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات