معاون خدمات شهری شهرداری تهران با پرداختن به جاذبه ها و تأثیرات زیست محیطی پارک پردیسان گفت: توافقات نهایی برای واگذاری مسئولیت نگهداری پارک پردیسان به شهرداری در حال انجام است.

به گزارش افکارنیوز، مجتبی عبداللهی با بیان این که پارک پردیسان یکی از بوستان های مهم در شهر تهران به لحاظ موقعیت جغرافیایی است، افزود: برای بهره برداری بهتر و بیش تر از این بوستان صحبت هایی با مسئولان سازمان محیط زیست شده تا در صورت توافق نهایی نگهداری این بوستان به شهرداری تهران واگذار شود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران تصریح کرد: شهرداری تهران برنامه ای جامع برای نگهداری بوستان پردیسان و آماده سازی آن برای استفاده هر چه بهتر شهروندان دارد.

وی با اشاره به این که نیاز است اقداماتی در خصوص توسعه فضای سبز و درختکاری در بوستان پردیسان صورت گیرد، اظهار کرد: بودجه ای نیز به این منظور در بودجه سال آینده خدمات شهری در نظر گرفته شده تا در صورت توافق نهایی شهرداری تهران مدیریت این بوستان را بر عهده گیرد.

به گفته عبداللهی، پیش از این نیز واگذاری مدیریت نگهداری بوستان های جنگلی لویزان و چیتگر به شهرداری تهران واگذار شده بود که هم اکنون این بوستان ها مورد بهره برداری عموم شهروندان قرار دارد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در واگذاری مدیریت پارک پردیسان به شهرداری فقط نگهداری پارک به شهرداری تهران واگذار شده و بحث مالکیت مطرح نیست.

وی افزود: کمیسیون خدمات شهری شورای شهر نیز موافق واگذاری مدیریت پارک پردیسان به شهرداری است. بنابراین امیدواریم طی هفته های آینده این مذاکرات با سازمان محیط زیست به نتیجه مطلوب برسد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات