سخنگوی دبیرخانه آتش نشانی کلان شهرهای کشور از حادثه ی گاز گرفتگی در مراسم عروسی و مصدومیت شدید ۱۸ تن از میهمانان خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، جلال ملکی عنوان کرد: در ساعت ۱۷: ۴۹ دقیقه عصر روز گذشته ستاد فرمانهدی آتش نشانی تبریز از انتشار گاز مو کلسید کربن در تالار عروسی مطلع شد و بلافاصله نیروهای آتش نشانی به محل حادثه از تالاری در ابتدای ائگلی اعزام شدند.

وی درباره جزئیات این حادثه گفت: در قسمت بانوان سالن عروسی مراسمی برگزار بود و حدود ۱۵۰ میهمان نیز در سالن حضور داشتن که پیش از ساعتی از مراسم به میهمانان احساس خواب آلودگی و بیهوشی دست داده بود و پرسنل تالار پس از مواجهه با این اتفاق سریعا با سامانه ی ۱۲۵ تماس گرفتند و درخواست کمک کردند.

ملکی افزود: آتش نشانان پس از رسیدن میهمانان را از سالن خارج کردند و ۱۸ نفر از افراد مذکور که حال عمومیشان رضایت بخش نبود سریعا تحویل عوامل اورژانس شدند و به مراکز درمانی انتقال یافتند.

به گفته ی این مقام مسئول در آتش نشانی ۹ تن از مصدومان پس از ساعاتی از بیمارستان مرخص اما ۹ تن دیگر همچنان در مراکز درمانی بستری هستند.

ملکی علت یادآور شد در بررسی کارشناسان آتش نشانی علت حادثه استفاده از یک دستگاه بخاری بزرگ بود که متاسفانه دود کش بخاری خارج شده و تمام آلاینده ها و گاز منو اکلسید کربن در تالار پخش شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات