رئیس مرکز اطلاع رسانی راهور تهران تمهیدات ترافیکی اطراف ورزشگاه آزادی برای برگزاری دربی ۷۸ را اعلام کرد.

به گزارش افکارنیوز ، سرهنگ عین الله جهانی رئیس مرکز اطلاع رسانی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی و ویژه جهت برگزاری دربی ۷۸ را تشریح کرد.

وی گفت: این تمهیدات از ساعت ۸ صبح و در همه معابر اصلی، فرعی و شریانی غربی شهر تهران و بویژه پیرامون ورزشگاه آزادی تهران اعمال می شود.

سرهنگ جهانی تدابیر عملیاتی راهور را برقراری نظم و ایمنی ترافیکی به منظور سهولت حرکت در معابر و تقاطع ها پیرامون ورزشگاه آزادی عنوان کرد و افزود: رسیدگی فوری به تصادفات و سوانح رانندگی در محدوده برگزاری طرح از جمله این اقدامات است.

به گفته وی همکاری و هماهنگی لازم با سایر واحدهای انتظامی، امدادی و خدماتی در انتظام بخشی به عبور و مرور و تلاش مستمر جهت روان سازی جریان ترافیک و جلوگیری از انسداد مسیر از دیگر اقدامات راهنمایی و رانندگی است که روز جمعه اجرا می شود.

رئیس مرکز اطلاع رسانی راهور تهران به تماشاچیان توصیه کرد: نسبت به اجرای کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و همکاری با پلیس راهور اقدام و از توقف در محل های غیرمجاز و ایجاد سد معبر خودداری کنند.

وی از تماشاگران خواست تا حد امکان با استفاده از وسایل نقلیه عمومی و بویژه مترو استفاده کنند.

سرهنگ جهانی گفت: تماشاگران وسیله نقلیه شخصی را در پارکینگ های ورزشگاه پارک کرده و از توقف در محل های غیر مجاز و دارای تابلو ممنوعیت توقف خودداری کنند چرا که خودرو آنها بوسیله جرثقیل به پارکینگ منتقل می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات