پلیس به دنبال کلاهبرداری است که با شیوه های عجیب و سوءاستفاده از بی توجهی فروشنده، حدود ۸ میلیون تومان از یک فروشگاه کلاهبرداری کرد.

به گزارش افکارنیوز ، روز ۵ مهرماه امسال، صاحب یک مغازه فروش لاستیک خودرو با مراجعه به کلانتری ۱۵۷ مسعودیه به مأموران اعلام داشت فردی حدودا ۳۵ ساله، به شیوه ای بسیار ماهرانه اقدام به کلاهبرداری از وی کرده و دهها حلقه لاستیک به ارزش تقریبی هشت میلیون تومان را به سرقت برده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع" کلاهبرداری" و به دستور شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه ۱۴ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مالباخته پس از حضور در پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: فردی تحت عنوان خرید لاستیک خودرو به مغازه مراجعه و پس از توافق بر سر قیمت خرید عنوان داشت مبلغ ۸ میلیون تومان را از طریق دستگاه POZ داخل مغازه پرداخت خواهد کرد؛ وی به بهانه پرداخت پول از چندین حساب مختلف، تعدادی کاغذ رسید پرداخت پول به من تحویل داد که تصور کردم وی مبلغ پول را پرداخت کرده اما در بررسی موجودی حساب متوجه شدم هیچ پولی به حساب واریز نشده! ! بلافاصله به بررسی تراکنش مالی دستگاه POZ پرداخته و در کمال تعجب متوجه شدم که هیچگونه استفاده ای از دستگاه نشده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: در ادامه رسیدگی به این پرونده و با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته، تصویر متهم شناسایی و دستور انتشار آن از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است؛ لذا از شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند درخواست می شود هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت، مخفیگاه و یا محل های تردد این شخص را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۸۲۴۰ در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات