معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از آغاز مرحله دوم توزیع تجهیز توانبخشی به معلولان خبر داد و گفت: در این مرحله به میزان ۹ میلیون تومان تجهیزات توزیع می شود.

به گزارش افکارنیوز ، یحیی سخنگویی با اشاره به برگزاری نخستین کنگره توانبخشی سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت: این کنگره با همکاری تمام معاونان توانبخشی در سطح استان ها و همچنین حمایت های رئیس سازمان بهزیستی کشور برگزار شد.

وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی در دو سال گذشته تلاش کرده است خدمات خود را در بخش های مختلف به جامعه هدف و به ویژه معلولان گسترش دهد که در این راستا می توان به تأمین تجهیزات توانبخشی اشاره کرد.

سخنگویی خاطرنشان کرد: سال گذشته ۱۰ هزار ویلچر بین معلولان توزیع شد که امسال رقم قابل توجهی برای تامین تجهیزات توانبخشی پیش بینی شد.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور در ادامه با اشاره به توزیع مرحله دوم تجهیز توانبخشی به معلولان گفت: در این مرحله بالغ بر ۹ میلیارد تومان تجهیزات توانبخشی به معلولان داده می شود.

وی افزود: در مرحله اول ۱۶ میلیارد تومان برای تأمین تجهیزات توانبخشی پیش بینی شده بود که با اضافه کردن اعتبارات مرحله دوم امسال حدود ۲۵ میلیارد تومان برای تجهیزات توانبخشی پیش بینی شده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات