جسد جوان ۱۸ ساله ورامینی پس از ۱۱ روز جست وجوی نیروهای امدادی شهرستان ورامین کشف شد.

به گزارش افکارنیوز ، لحظاتی پیش جسد جوان ۱۸ ساله ورامینی پس از ۱۱ روز جست وجوی نیروهای امدادی و دستگاه ها و نهادهای شهرستان ورامین کشف شد.

براساس این گزارش، مهدی کوشک باغی جوان ۱۸ ساله ورامینی ۲۳ دی ماه سال جاری داخل قنات قدیمی یکی از روستاهای توابع شهرستان ورامین سقوط کرده بود.

براساس گزارش های رسیده به خبرنگار فارس نیروهای امدادی شهرستان ورامین پس از اطلاع از این حادثه در محل حضور یافته و برای پیدا کردن این جوان تمام توان و ظرفیت های خود را به کار گرفتند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهردار ورامین  در تشریح فعالیت های نیروهای امدادی این شهرستان و یگان های امدادی و خدماتی و نیز استان تهران از تلاش های شبانه روزی نیروهای امدادی طی روزهای اخیر خبر داد.

محمدخانی با اشاره به اینکه ابتدا امیدوارم بودیم که این جوان ۱۸ ساله را زنده پیدا کنیم، خاطرنشان کرد: با به کارگیری چندین پمپ آب، نیروهای مجرب امدادی، ابزار و تجهیزات لازم، غواصان برجسته و حضور شبانه روزی نیروهای آتش نشانی و دستگاه های امدادی متأسفانه با جسد بی جان این جوان در یک قنات در روستاهای توابع شهرستان ورامین روبه رو شده و آن را پس از شناسایی به مراجع ذی صلاح تحویل دادند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات