سرپرست ایستگاه های ۲۱ و ۲۹ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از تصادف مرگبار دو دستگاه خودروی سنگین با یکدیگر و سوختن راننده یکی از خودروها در شعله های آتش خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، ایوب خجسته  در این باره گفت: با اعلام یک مورد حادثه تصادف منجر به حریق و انفجار در حوالی ساعت ۱۱: ۲۰ صبح روز پنج شنبه به سامانه ۱۲۵ مشهد اطلاع داده شد و در پی آن آتش نشانان ایستگاه های ۳۷،۲۱، هشت، ۲۹ و ۳۸ به محل حادثه واقع در شهرک صنعتی جاده کلات اعزام شدند.

وی اضافه کرد: پس از حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که تصادف به شکل پهلو به پهلو میان یک دستگاه کامیون ۱۸ چرخ حامل اتیلن و کامیون بنز ۱۰ تن حامل گراویه رخ داده است.

سرپرست ایستگاه های ۲۱ و ۲۹ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با بیان اینکه شدت این حادثه به حدی بود که سبب انفجار باک خودروی تریلی و محبوس شدن راننده کامیون در میان شعله های آتش و فلز شده بود، افزود: راننده تریلر و دیگر سرنشین به سرعت از محل خارج شده اما راننده کامیون ۱۰ تن به دلیل شدت تصادف امکان خروج از کابین را نیافته بود.

خجسته با انتقاد از عدم همکاری شهروندان با خودروی آتش نشانی، دیر اطلاع دادن حادثه به سامانه ۱۲۵ گفت: همچنین مسافت زیاد محل حادثه با اولین ایستگاه آتش نشانی سبب شد تا آتش نشانان هنگام توسعه حریق به محل رسیده و هر دو خودرو در آتش بسوزند.

وی با اشاره به جان باختن راننده این کامیون در میان شعله های آتش افزود: آتش نشانان جسد این مرد را به عوامل قضایی و انتظامی تحویل دادند.

سرپرست ایستگاه های ۲۱ و ۲۹ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با بیان اینکه شدت این حادثه به حدی بود که شعله های آن از میدان امام حسین مشهد قابل مشاهده بود، افزود: آتش نشانان پس از اطفای حریق و ایمن سازی محل به عملیات خود خاتمه دادند.

به گفته خجسته علت حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات