برخورد شدید ۴ پژو ۲۰۶ و سه پراید در بزرگراه حکیم چهار کشته برجای گذاشت.

به گزارش افکارنیوز ، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۲۲ و ۵۶ دقیقه پنجشنبه برخورد چند خودرو در مسیر غرب به شرق بزرگراه حکیم نرسیده به اتوبان یادگار امام به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

در ادامه آتش نشانان ۳ ایستگاه راهی محل حادثه شده و در بررسی های اولیه متوجه شدند ۴ دستگاه پژو ۲۰۶ و ۳ دستگاه پراید به شدت با یکدیگر برخورد کرده اند. دو خودرو پس از برخورد با هم به لاین مخالف رفته و با پنج خودروی دیگر برخورد کرده بودند.

وی افزود: در این حادثه تعدادی از سرنشینان خودروها داخل ماشین گرفتار شده بودند که آتش نشانان با ایمن سازی محل اقدام به برش قطعات خودروها کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران خاطرنشان کرد: متاسفانه در این حادثه ۳ مرد بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست دادند و ۴ مرد، یک زن باردار و دختر دو ساله ای مجروح شدند که از سوی امدادگران اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند

. پلیس راهور تهران بزرگ نیز اعلام کرد این حادثه به دلیل کورس گذاشتن رانندگان دو خودروی پژو ۲۰۶ رخ داده بود. زن جوان که در این حادثه مجروح شده بود پس از انتقال به بیمارستان دیروز جان خود را از دست داد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات