مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان:

مدیر عامل جمعیت جوانان هلال احمر لرستان گفت: تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر این استان برای یافتن کوهنورد مفقود شده لرستانی با بهتر شدن شرایط جوی ادامه پیدا می کند.

حسین رضا مرادی اظهار کرد: محمد لشنی کوهنورد لرستانی روز دوشنبه ۱۱ بهمن ماه امسال به ارتفاعات پرز در اشترانکوه شهرستان درود صعود کرد ولی متاسفانه هنوز برنگشته است.

وی افزود: به دنبال مفقود شدن این کوهنورد لرستانی در ارتفاعات شهرستان درود، این موضوع از طریق خانه کوهنورد آن منطقه گزارش داده شد اما تاکنون تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر برای یافتن این کوهنورد بی نتیجه مانده است.

وی افزود: روز گذشته بالگرد هلال احمر لرستان به منطقه اعزام شد اما به دلیل وجود شرایط جوی نامناسب پیگیری ها برای یافتن این کوهنورد به جایی نرسید.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان لرستان گفت: سه تیم امدادی در قالب تیم های جستجوی پیاده برای گشت های زمینی در سطح منطقه تشکیل و کار جستجو برای این کوهنورد لرستانی را از دو روز پیش شروع کرده اند.

مرادی تصریح کرد: به محض بهتر شدن شرایط جوی تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر استان لرستان توسط بالگرد برای یافتن این کوهنورد ادامه پیدا می کند تا با تلاش بیشتر و لطف خداوند بتوانیم این کوهنورد را پیدا کنیم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات