رئیس سازمان صنعت و معدن لرستان خبر داد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: طرح نظارت بر عرضه کالا ویژه ایام نوروز از ۱۵ اسفند ماه امسال در سطح این استان آغاز می‌شود.

حجت الله بیرانوند ظهر امروز در جلسه هماهنگی خدمات سفر استان لرستان، اظهارکرد: طرح نظارت برنحوه عرضه کالا از ۱۵ اسفند امسال تا ۱۵ فروردین سال آینده توسط سازمان صنعت، معدن، و تجارت لرستان انجام می گیرد. وی افزود: گشت های مشترکی با همکاری سایر دستگاه های نظارتی استان در دستور کار قرار می گیرد.

بیرانوند بیان کرد: نمایشگاه های بهاره عرضه کالا در همه شهرستان های استان از نیمه دوم اسفند ماه امسال آغاز به کار می کنند و این نمایشگاه ها تا روز های پایانی سال با قیمت های مصوب مشغول خدمات دهی به مشتریان خود هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان تصریح کرد: تمام کالاهای پرمصرف مانند مواد پروتئینی، گوشت مرغ، خوشکبار و میوه برای ایام نوروز وهمچنین روزهای پایانی سال ذخیره سازی شدند.

شهرام ملکی مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان نیز در این جلسه اظهار کرد: در ایام نوروز ۹۳ حدود ۲۲ کیلومتر از چهار خطه خرم آباد - کوهدشت زیر بار ترافیکی می رود.

وی افزود: خط کشی محورهای مواصلاتی، نصب تابلوهای ایمنی و راهنما تا قبل از آغاز ایام نوروز دراستان انجام می گیرد و توسط اداره کل راه و شهرسازی استان بروشور راهنمای مسافران با مطالبی نظیرمسافت راه های استان، تلفن های ضروری مانند امداد جاده ای، مکان کمپ ها و غیره بین مسافران نوروزی پخش و توزیع می شود.

ملکی تصریح کرد: ۲۲ کیلومتر از چهار خطه خرم آباد - کوهدشت افتتاح می شود و ۱۵ کیلومتر از کمربندی جنوبی مرکز استان که سالانه تصادفات زیادی در آن انجام می شد چهار خطه می شود.

وی اظهار کرد: سعی می کنیم که با استفاده از همه ظرفیت های خود تا ۱۵ روز آینده همه این برنامه ها را عملیاتی کنیم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات