رئیس ستاد استقبال مسافران نوروزی شهرداری خرم‌آباد:

رئیس ستاد استقبال و اسکان مسافران نوروزی شهرداری خرم‌آباد گفت: مسافران نوروزی در خرم‌‌آباد از خدمات رایگان بهره‌مند می‌شوند و همه چیز برای استقبال از آنان مهیا شده است.

علی محمدخانی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهرداری خرم آباد آمادگی دارد در تعطیلات نوروزی خدمات مطلوب و در شان مهمانان ارائه دهد. وی افزود: برای خدمات رسانی بهتر به مسافران، پنج کمپ چادر در بوستان های بانوان، شریعتی، شهربازی دانشجو، نسترن و کیو برای اسکان موقت مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

رئیس ستاد استقبال و اسکان مسافران نوروزی شهرداری خرم آباد گفت: در صورت افزایش مسافران نوروزی مکان های در نظر گرفته شده که تعداد این کمپ ها افزایش پیدا کند و از این بابت نگرانی وجود ندارد.

محمدخانی تصریح کرد: در کمپ های نوروزی برای مسافران تمامی امکانات لازم تدارک دیده شده است.

وی افزود: خدمات عمومی مثل امداد خودرو، تماشاخانه تلویزیون، نمازخانه، سرویس بهداشتی و خدمات شخصی و خانوادگی از قبیل یک تخته چادر نصب شده، دو تخته پتو، یک دستگاه گرمایشی از جمله خدماتی است که به صورت رایگان در اختیار مسافران نوروزی قرار می گیرد.

وی بیان کرد: در تمام کمپ های اسکان تسهیلاتی از قبیل آبجوش، جایگاه پخت کباب، کیسه زباله وغیره در اختیار مهمانان نوروزی قرار می گیرد.

رئیس ستاد استقبال و اسکان مسافران نوروزی شهرداری خرم آباد گفت: مسافران نوروزی در خرم آباد از خدمات رایگان بهره مند می شوند و همه چیز برای استقبال از آنان مهیا شده است.

وی گفت: در ایام نوروز نقشه گردشگری شهر خرم آباد، منشورات راهنمای مسافران، معرفی گردشگران بین مسافران توزیع می شود که با مشکلی روبه رو نشوند.

محمد خانی اظهار کرد: به تعدادی از مناطق شهرداری خرم آباد سپرده شده تا ۱۵ اسفند به ورودی های شهر و مشکلات معابر و آسفالت ها رسیدگی کنند تا مشکلی پیش نیاید.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات