فرماندار خرم آباد خبر داد

فرماندار خرم آباد گفت: باید با قاچاقچیان کالا و ارز در این شهرستان برخورد قضایی و انتظامی شود و در این کار با شدت برخورد کرد.

مرتضی ولی پوری ظهر امروز در جلسه کمیسیون قاچاق کالا و ارز این شهرستان که در فرمانداری خرم آباد برگزار شد، اظهار کرد: باید با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد قضایی و انتظامی بشود و در این کار با شدت برخورد کرد. وی با تبیین ابعاد تأثیر قاچاق کالا و ارز بر اقتصاد کشور افزود: قاچاق کالا و ارز علاوه وارد کردن آسیب های جدی به اقتصاد جامعه و خانواده ها بسیاری از پیامدهای ناهنجار اجتماعی را نیز به دنبال دارد.

فرماندار خرم آباد تصریح کرد: مسئولان قضایی و انتظامی استان با جدیت تمام و بدون هرگونه اغماض با متخلفان و قاچاقچیان کالا و ارز برخورد کنند تا جلوی این فساد گرفته شود.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی و سایر دستگاه های امنیتی با تشدید و افزایش گشت های ویژه و کنترل بیشتر مبادی ورودی و خروجی شهرستان خرم آباد با سوداگران قاچاق کالا و ارز مبارزه کنند.

ولی پوری در ادامه خواستار رسیدگی بیشتر جهت ممانعت از قاچاق دام زنده از شهرستان خرم آباد به سایر استان های همجوار شد و اظهار کرد: با توجه به پتانسیل وظرفیت بالای حوزه شهرستان در تولید گوشت قرمز و دام زنده متاسفانه افراد سودجو دام های دامداران و تولید کنندگان این شهرستان را به قیمت ارزان و خارج از سیستم توزیع از چنگ آنان خارج کرده و با ایجاد اختلال در چرخه تولید این دام ها را با قیمت های بالا در استان های همجوار و بازارهای مصرف عرضه می کنند.

وی افزود: مسئولان مربوطه با جدیت تمام از هرگونه انتقال دام بدون مجوز رسمی از مراجع قانونی جلوگیری کنند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات