شهردار دلفان:

لرستان خبر: شهردار دلفان گفت: شهرداری دلفان نزدیک به ۵/۵ میلیارد تومان به پیمانکاران، بیمه و کارمندان بدهکاراست.

اسماعیل میرزاییان در گفت و گو با لرستان خبر، اظهار کرد: مهمترین عامل در فعالیت های عمران شهری و افزایش خدمات شهری بودجه واعتبارات است اما شهرداری دلفان هم اکنون یکی از دوران های سخت خود را از لحاظ بودجه و اعتبارات سپری می کند.

وی افزود: شهرداری دلفان با مشکلات مالی زیادی روبرو است و این مشکلات هم مربوط به این دوره و یا شهردار قبلی نیست بلکه بخش بزرگ این مشکلات در سال های گذشته ایجاد و انباشت شده است.

شهردار دلفان تصریح کرد: شهرداری دلفان نزدیک به ۵/۵ میلیارد تومان به پیمانکاران، بیمه، کارمندان بدهکار است.

میرزائیان بیان کرد: شهرداری دلفان امروزبه یکی از بدهکارترین شهرداری های لرستان تبدیل شده است که باید تمام تلاش خود را برای دریافت اعتبارات دولتی و وصول مطالبات گذشته بکار گیریم.

وی وجود پرونده هایی حقوقی، وضعیت پرسنل ونیروهای شرکتی و مشکلات مالی را از مهمترین مشکلات موجود شهرداری دلفان دانست وافزود: شهرداری را با کوهی از مشکلات مالی و حقوقی تحویل گرفته ام واین شهرداری هم اکنون با پرونده های حقوقی سنگین و کمر شکنی دست و پنجه نرم می کند که در برخی از آنان در محاکم قضایی محکوم شده است که هزینه های مالی سنگینی را بر دوش ما گذاشته است.

میرزائیان گفت: بیشتر پرونده های قضایی مربوط به برخی قراردادهای شهرداری با شرکت های خصوصی است که در سالهای گذشته بسته شده است که با شکایت های مطرح شده در محاکم قضایی منجر به محکوم شدن شهرداری شده است.

شهردار دلفان اظهار کرد: برخی شهرداران گذشته بدون کار کارشناسی از طریق بخش خصوصی طرح هایی را به اجرا درآوردند که نه تنها به بهره برداری نرسیدند بلکه برخی هنوز بی نتیجه مانده اند.

وی افزود: در این میان هیچ پولی نصیب شهرداری و همشهریان دلفانی نشده اما امروز این شهرداری باید تاوان مالی آنرا پرداخت کند و تنها اموال و سرمایه های باقی مانده شهرداری نیز به مزایده گذاشته می شود بدون اینکه طرحی به بهره برداری برسد و شهرداری سودی از این طرح ها نصیبش شود.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • لرسو

    با سلام

    به نظر من شهردار قبلی یعنی شیخی در حد و اندازه شهردار نبود و با مدیریت اشتباه شهرداری دلفان را با کلی بدهی ترک کرد

نظرات