مسئول جمع آوری نذورات عتبات عالیات ازنا

لرستان خبر مسئول بازسازی عتبات عالیات شهرستان گفت: جمع آوری نذورات مردمی به منظور کمک دربازسازی عتبات عالیات با حرکت دینی معنوی پرچم اباعبدالله (ع) درشهرستان ازنا و روستاهای حومه با استقبال چشمگیر مردم خیرمواجه است همکاری بیشترمردم و دستگاهها دراین مهم نقش بسزایی دارد.

سیدمسعودصالحی اظهارکرد: کمک های اهدایی مردم به شکل های مختلف دربازسازی عتبات عالیات نقش بسزایی دارد به همین منظور مردم خیر ودوست دار اهل بیت (ع) درشهرستان ازنا وحومه به نوبه خود درکارپرخیر وبرکت سهیم شده اند.

وی افزود: جمع آوری نذورات مردمی که به منظور بازسازی عتبات عالیات انجام می گیرد درشهرستان ازنا با حرکت دادن پرچم اباعبدالله الحسین (ع) درسطح شهرستان و روستاهای حومه شروع شده است.

وی استقبال مردمی را از این حرکت چشمگیرخواند و تصریح کرد: حرکت پربرکت پرچم امام حسین (ع) حرکتی دینی معنوی است که مورد اسقبال چشمگیر مردم بوده و به بدنبال این تاکنون مبلغ۱۵میلیون تومان کمک های نقدی و مقادیری کمک های غیر نقدی درراستای بازسازی جمع آوری شده است.

وی بیان کرد: با مشارکت مردمی انتظار می رود این مبلغ به بیش از۲۰ میلیون تومان می رسد و برای دستیابی به این مهم نقش بسزای مردم و همکاری بیشتر دستگاههای ذینفع لازم است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات