جانشین فرماندهی انتظامی لرستان خبر داد:

جانشین فرماندهی انتظامی لرستان گفت: طرح مکنا سال آینده در دلفان اجرا ‌و ارتقای بخش دوم یگان امداد، افتتاح ساختمان جدید کلانتری ۱۱، بازسازی تمامی مراکز و پاسگاه‌های این شهرستان در قالب این طرح انجام می‌شود.

علی باقری در حاشیه افتتاح کلانتری ۱۲ مهرشهرستان دلفان اظهار کرد: اگر امنیت در هر منطقه حاکم نباشد سایر فعالیت ها ابتر و ناقص است.

وی افزود: امنیت و نظم اساسی تر از آن چیزی است که ما تصور می کنیم زمانی که نا امنی و یا حادثه ای رخ می دهد آن زمان متوجه اهمیت وجود مراکز متولی امنیت و نظم می شویم.

فرماندار دلفان تصریح کرد: نیروی انتظامی ما تفاوت بسیار بالایی با متولیان امنیت سایر حکومت ها دارد و نیروی انتظامی ما بر مبنای الهی، تعادل و توازن تحکیم پیدا کرده است که این مهم را در سایر حکومت ها مشاهده نمی کنیم.

باقری بیان کرد: ایجاد نظم و امنیت با فشار و خشونت قانونی تنها را مبارزه با قانون شکنان نیست و قدرت نرم یا همان توجه به فرهنگ عملکردش از قدرت خشونت قانونی بیشتر است اما این موضوع را نیز باید در نظر داشت که نیروی انتظامی مقتدر ما با افرادی که از این راه دست از خلاف خود برندارند برخوردی قاطع و اساسی می کند.

فرماندار دلفان اظهارکرد: امنیت مهمتر از راه، برق رسانی، آبرسانی و سایر امکانات است و مسئولان و مقامات انتظامی باید توجه ویژه ای به این شهرستان محروم داشته باشند.

وی افزود: همجواری این شهرستان با استان های مرزی کشور ضرورت ایجاد، تقویت و تجهیز مراکز انتظامی این منطقه را دو چندان می کند.

سرهنک کبکی نیز اظهار کرد: زمانی نیروی انتظامی ما یک نیروی قدرتمند و بازدارنده است که به مردم تکیه کند و این موضوع توان پرسنل سازمان را افزایش می دهد.

جانشین هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی لرستان تصریح کرد: ما باید در زمینه توسعه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و غیره به گونه ای عمل کنیم که نسل کنونی و آینده از آن بهره مند شوند.

کبکی بیان کرد: اگر امنیت در هر منطقه باشد سرمایه گذاران به خوبی و با فراق بال بیشتری به سرمایه گذاری می پردازند و اگر اینچنین نباشد سرمایه گذار قطعاً نمی آید و توسعه پایداری که به دنبال آن هستیم هرگز محقق نمی شود.

وی تصریح کرد: باید تمامی رفتارها و کردارهای پلیس ما بر اساس آموزه های دینی باشد و آن را مدیریت کنیم تا سبب جلب رضای خداوند و تامین امنیت مردم باشیم.

جانشین هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی لرستان افزود: یکی از اقدامات فرماندهی انتظامی استان لرستان در سال ۹۲ افتتاح کلانتری ۱۲ مهر دلفان است.

وی بیان کرد: طرح مکنا سال آینده در دلفان اجرا و ارتقای بخش دوم یگان امداد، افتتاح ساختمان جدید کلانتری ۱۱، بازسازی تمامی مراکز و پاسگاه های این شهرستان در قالب این طرح انجام می شود.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات