امام جمعه شهرستان رومشکان:

امام جمعه شهرستان رومشکان گفت: سفر وندی شرمن مذاکره‌ کننده ارشد آمریکا به اسرائیل بیانگر این است که آمریکا تمامی سیاست های رژیم غاصب صهیونیسمی را در مذاکرات هسته ای پیاده می کند و از خود اختیاری ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین جمیاری در خطبه های این هفته نماز جمعه رومشکان با دعوت مردم به تقوای الهی و پیروی از ولایت فقیه اظهار کرد: ۱۴ اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد به فرمان امام خمینی (ره) در سال ۵۷ است. وی افزود: خدمات کمیته امداد نباید در شخص خلاصه شود، بلکه توجه به امورات محرومین و نیازمندان باید ملاک اصلی در کمیته امداد باشد.

وی بیان کرد: با توجه به اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها در سال آینده خواستار توجه بیشتر به قشر ضعیف جامعه هستیم که باید در دستور کار قرار بگیرد.

حجت الاسلام جمیاری با اشاره به نزدیک بودن هفته منابع طبیعی و روز درخت کاری گفت: درخت کاری سبب زیبایی فضای زندگی و همچنین پاک بودن هوا می شود.

وی عنوان کرد: عموم مردم باید در این امر کوتاهی نکرده و همه در نگهداری فضای سبز و کاشت درختان همکاری داشته باشند.

وی افزود: مسئولان رومشکان باید حفظ و گسترش فضای سبز را جز اولویت های خود قرار دهند و این مسئله را جدی بگیرند.

امام جمعه رومشکان با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری درباره مذاکرات ژنو گفت: همانگونه گونه که مقام معظم رهبری فرمودند دولت آمریکا در این مذاکرات به دنبال بحث هسته ای نیست و بحث هسته ای بهانه است.

حجت الاسلام جمیاری افزود: سفر وندی شرمن مذاکره کننده ارشد آمریکا به اسرائیل بیانگر این است که آمریکا تمامی سیاست های رژیم غاصب صهیونیسمی را در مذاکرات پیاده می کند و از خود اختیاری ندارد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات