امام جمعه سلسله:

لرستان خبر: امام جمعه سلسله گفت: ملت ما مردمی با باور های دینی، مذهبی وپایبند هستند همواره باور های دینی را بر شادی که با مسائل اعتقادی و دینی تقارن داشته باشد ترجیح می دهند.

حجت الاسلام و المسلمین سید سجاد موسوی در گفت و گو با لرستان خبر اظهار کرد: با تبریک ایام نوروز و آرزوی ایامی سرشار از توفیق و بهروزی برای تمامی مسلمانان جهان در سایه سار احکام و ارزش های اسلامی به تقارن نوروز با ایام فاطمیه اشاره نمود

وی افزود: نوروز از آن جهت اهمیت دارد که با ارزش های دینی و باور های اعتقادی ما سازگاری دارد ولی صله رحم و دید و بازدید ها، توجه به محرومان، تفریحات سالم، ایجاد فرح و شادمانی در جامعه را از نکات مثبت و برجسته نوروز دانست

وی بیان کرد: ملت ما مردمی با باور های دینی، مذهبی وپایبند هستند همواره باور های دینی را بر شادی که با مسائل اعتقادی و دینی تقارن داشته باشد ترجیح می دهند.

امام جمعه الشتر به اشاره به اخلاص و اعتقادات مردم ایران گفت: جامعه دینی ما باور های دینی را مقدم بر نگا های ملی می دانند.

حجت الاسلام موسوی از مردم شریف، بصیرو محب خاندان عصمت و طهارت خواست که به شایستگی ارادت خود را همچنان به اهل بیت عصمت وطهارت نشان دهند وبا بهره گیری از عرق مذهبی ومکتبی مبتنی بر اسلام به جهانیان ثابت کنند که محب اهل بیت هستند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات