در طی مراسمی

خبر لرستان: فرماندار دلفان گفت: نظم و امنیت در جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است بطوری که امنیت را می توان زیربنای توسعه در هر منطقه دانست و در مسائل اقتصادی و تولیدی کشور نقش بسیار مهمی را دارد.

علی باقری روز چهارشنبه درجلسه معارفه فرمانده جدید انتظامی دلفان اظهار کرد: امیداریم فرماندهی جدید انتظامی این شهرستان بتواند با تعامل و همکاری با سایر دستگاهها امنیت پایدار را در شهرستان دلفان بیش از گذشته به خوبی پایدار نماید.

جانشین فرماندهی انتظامی استان نیز در این مراسم امنیت را یکی از مهمترین نیازهای هر جامعه و کشور عنوان کرد و افزود: اهمیت امنیت زمانی نمایان می شود که مشکلی در هر منطقه بوجود بیاید.

سرهنگ کبکی ایجاد امنیت چارچوب قانون را از مهمترین وظایف نیروی انتظامی ذکر کرد و اظهار داشت: این مهم با تعامل و همکاری مردم و مسئولین ادارات و نهادها صورت می پذیرد.

وی به تمهیدات فرماندهی انتظامی استان در سالهای اخیر در جهت بالابردن امنیت در استان اشاره کرد و اظهار داشت: در این راستا این فرماندهی با برگزاری جلسات هم اندیشی بصورت مستمر و ماهیانه با صاحب نظران و نخبگان استان در جهت ارتقای امنیت اقدام برپایی این گونه جلسات داشته است.

سرهنگ ناصر مرادی فرمانده انتظامی پیشین دلفان نیز ایجاد امنیت و آرامش پایدار، افزایش هزار درصدی کشفیات، کاهش آمار تصادفات منجر به فوت، کاهش آمار سرقت، افزایش کشف قاچاق را از مهمترین اقدامات دوران فرماندهی خود عنوان کرد و اظهار داشت: این موقعیت کنونی با همکاری و تعامل سایر دستگاهها و مردم این شهرستان محقق شده است.

در پایان این مراسم ضمن قدر دانی از زحمات سرهنگ مرادی، سرهنگ علی نجات کرمی بعنوان فرمانده جدید انتظامی دلفان معرفی شد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات