فرمانده انتظامی لرستان خبر داد:

فرمانده انتظامی لرستان گفت: برای برقراری امنیت در سطح لرستان و آسودگی خاطر مسافران نوروزی در ایام نوروز ۳۰۰ گشت نامحسوس را راه اندازی و نظارت می کنند.

سردار محمد قنبری امروز در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان اظهار کرد: برای برقراری امنیت در ایام نوروز و تأمین آرامش مسافران نوروزی در لرستان ۳۰۰ واحد گشتی نامحسوس راه اندازی می شود. وی افزود: نیروی انتظامی در راستای برقراری امنیت با تمام توان خود با ستاد امربه معروف و نهی از منکر همکاری می کند.

سردار قنبری تصریح کرد: لرستان دارای مردم ولایتمداری است و در همه صحنه های حساس حضور دائم دارند و بر همین اساس باید امر به معروف در این استان صورت گیرد.

فرمانده انتظامی لرستان اظهار کرد: برای اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر باید با هدف گذاری مشخص به انجام آن پرداخت و نیروی انتظامی می تواند بیشترین همکاری را در این زمینه داشته باشد.

وی افزود: در حوزه منکرات در استان برخی اتفاقات رخ می دهد که نیاز است در این زمینه بیشتر تلاش شود، به گونه ای که با شناسایی آسیب های ناشی از منکرها برای رفع این منکرها اقدام کنیم.

سردار قنبری تصریح کرد: امسال ۳ هزار و ۶۵۰ گشت نیروی انتظامی در زمینه اخلاقی و در قالب امر به معروف و نهی از منکر به طور مستمر در لرستان صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی لرستان گفت: ما آمادگی داریم که با گشت های مشترک و نامحسوس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر لرستان را کمک کنیم.

وی گفت: در ایام نوروز در تفرجگاه ها و ورودی و خروجی شهرستان های استان لرستان ۶۰ چادر برپا می شود و علاوه بر این ۳۰۰ واحد گشتی نامحسوس در ایام نوروز حضور دارند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات