استاندار لرستان:

استاندار لرستان گفت: امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه شرعی و دینی است و همه مدیران و فرمانداران باید برای تحقق آن تلاش کنند.

هوشنگ بازوند امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر که در بیت امام جمعه خرم آباد با حضور مسئولان استانی برگزارشد، اظهار کرد: اگر فریضه امر به معروف و نهی از منکر در خرم آباد به خوبی اجرا شود در مردم اثر بیشتری خواهد داشت و موجب کاهش ناهنجاری ها در سطح استان می شود. این جلسه یکی از بهترین جلسات فرهنگی است که ارزش زیادی دارد. وی تصریح کرد: توجه به فریضه امر به معروف و نهی از منکر بسیار مهم است و فرمانداران باید در سال آینده برای اجرای این فریضه تمام تلاش خود را به کار گیرند زیرا با اجرای این فریضه می توان نظم و امنیت را در استان برقرار کرد.

استاندار لرستان گفت: برای اجرای این فریضه باید با برنامه ریزی هدفمند عمل کنیم که همه مدیران کل و فرمانداران باید در سال آینده با برنامه های هدفمند این فریضه الهی را با رعایت حدود آن در جامعه تحقق بخشند که این مهم باید از ادارات کل شروع شود.

وی افزود: توسعه این امر نیازمند به یک برنامه آموزشی و فرهنگی است که نقش رسانه ها به ویژه صداوسیما در توسعه امر به معروف و نهی از منکر بسیار زیاد است.

بازوند با اشاره به این نکته که امر به معروف و نهی از منکر اعتقاد قلبی ماست قول داد: در سال آینده ۲۰ درصد باقیمانده از ساختمان ستاد امر به معروف و نهی از منکر به اتمام برسد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات