رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان خبر داد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: با آغاز تعطیلات نوروز ۷۴ تیم موتورسوار و خودرویی راهنمایی و رانندگی لرستان فعالیت خود را در سطح تمام شهرستان های استان شروع می کنند.

سرهنگ حشمت الله اسکینی امروز در حاشیه جلسه کاهش تصادفات جاده ای لرستان که در خرم آباد برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با شروع تعطیلات نوروزی ۷۴ تیم موتورسوار و خودرویی راهنمایی و رانندگی لرستان فعالیت خود را در سطح استان لرستان شروع می کنند. وی افزود: از ۷۴ تیم راهنمایی و رانندگی، ۴۴ تیم خودرویی و ۳۰ تیم نیز موتور سوار هستند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: برای امنیت و نظم بیشتر در تعطیلات نوروز در لرستان، ۲۲۰ پلیس پیاده نیز فعالیت می کنند.

اسکینی بیان کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان با متخلفان در ایام نوروز برخورد جدی می کند که گرفتن گواهینامه رانندگان را از جمله این برخورد ها است.

محمد علی حسنوند رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی لرستان نیز اظهار کرد: همزمان با فرا رسیدن ایام نوروز پنج پایگاه سلامت در ایستگاه قطار بیشه، میدان آیت الله بروجردی شهر بروجرد، مقابل فرماندهی پلیس راه استان، ورودی آزاد راه خرم آباد - پل زال و در بخش درب گنبد استان لرستان راه اندازی می شوند.

وی افزود: در تعطیلات نوروز ۳۴ پایگاه فوریت های پزشکی جاده ای در لرستان مشغول به کار هستند.

وی بیان کرد: یک اتوبوس آمبولانس دارای ۱۰ تخت در مقابل فرماندهی پلیس راه استان لرستان مستقر است که در صورت هر گونه رخ دادی آماده است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات