فرماندار سلسله:

خبرگزاری لرستان خبر: فرماندار سلسله گفت: اقتصاد مقاومتی به معنای اقتصاد ریاضتی نیست بلکه به معنای استقلال اقتصادی است.

به گزارش  لرستان خبر از سلسله، حجت الا السلام و المسلمین سید سجاد موسوی دیروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان اظهار کرد: شروع سال جدید با توسل به حضرت زهرا (س) یک رویداد ارزشمند است که باید آن را غنیمت شمرد و با برگزاری مراسمات ایام فاطمیه زمینه ساز سالی سرشار از موفقیت باشیم.

وی افزود: مهمترین هدف شورای فرهنگ عمومی جهت دهی فرهنگ عمومی است و این شورا باید زمینه فرهنگی تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم نماید.

امام جمعه سلسله بیان کرد: همایش بزرگ اقتصادی با حضور سرمایه گذاران و بخشهای مختلف اقتصادی باید در الشتر برگزار شود و مسئولان باید تمام تلاش خود را در برگزاری این همایش بکنند.

اردشیر صفا پور فرماندار سلسله نیز در این جلسه اظهار کرد: الشتر یکی از قطبهای کشاورزی استان است و با اتکاء به توانمندیهای اقتصادی این شهرستان به ویژه در حوزه کشاورزی می توان زمینه تحقق حماسه اقتصادی در شهرستان را به وجود آورد.

وی با اشاره به اینکه رونق اقتصادی باعث پویایی و نشاط همه جانبه کشور می شود، بیان کرد: دشمنان سعی در بد جلوه دادن اقتصاد مقاومتی و یا تحریف آن به معنای ریاضت اقتصادی دارند در حالی که اقتصاد مقاومتی به معنی استقلال اقتصادی است.

وی تصریح کرد: تمامی سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در شهرستان سلسله را داشته باشند حمایت می کنیم.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات