شهرداری پلدختر:

شهردار پلدختر گفت: در سال جدید پرسنل شهرداری پلدختر این آمادگی را دارد که برای تحقق شعار امسال به عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، با کار و تلاش جهادی گام های مثبتی را بر دارد.

جلسه ای با حضور شهردار و پرسنل شهر داری پلدختر برگزارشد. شهردار پلدختر در این جلسه با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت تحویل سال نو و شعار امسال افزود: رهبر معظم انقلاب با بصیرت و بینش خاصی که به خیلی از مسائل دارد، امسال را به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری کرد.

اکبری افزود: اقتصاد و فرهنگ دو شاخه اصلی رشد و تعالی یک جامعه پویا است.

وی به مدیریت جهادی در اقتصاد و فرهنگ اشاره کرد و اظهار داشت: اساس این نوع مدیریت بر نیروی انسانی مومن و دارای خودباوری تعریف شده است.

شهردار پلدختر افزود: مدیریت جهادی از متن دین و از الگوهای مدیریتی پیامبر اسلام و امیرالمومنین (ع) اقتباس شده است.

اکبری در ادامه با اشاره به ایجاد روحیه تعاون، همکاری وتعامل با محوریت مدیریت جهادی و تفکر بسیجی در شهرداری پلدختر اظهارداشت: بر این باوریم که امسال بایستی با کاروتلاش جهادی برای رشد وشکوفایی شهر پلدختر گام های مثبتی را برداریم.

وی تصریح کرد: امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته بتوانیم کمتر از ۶ماه دیگر مشکلات مالی شهرداری را به حداقل برسانیم.

این مسئول در ادامه از کلیه افکار، سلیقه ها و اقشار مختلف مردم دعوت کرد که در سال جدید برای پیشبرد اهداف شهرداری و در جهت تحقق شعار امسال شهرداری را کمک کنند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات