معاون استاندار لرستان

ستادهای هدفمندی یارانه ها در شهرستان های لرستان راه اندازی و تشکیل می شود.

علی هادی چگنی امروز در جلسه هدفمندسازی یارانه ها در خرم آباد اظهار کرد: ستادهای هدفمندی یارانه ها در شهرستان های استان با برنامه ریزی های لازم راه اندازی شده است. وی افزود: همه فرمانداری ها آمادگی لازم برای ثبت نام سرپرستان خانوار برای دریافت یارانه ها را دارند وباید در راستای این امر برنامه ریزی های لازم را انجام دهند تا هیچ مشکلی در ثبت نام سرپرستان خانوار ها انجام نشود.

هادی چگنی بیان کرد: بعد از پیروزی جمهوری اسلامی مهم ترین قانونی که به ثبت رسیده است قانون هدفمند سازی یارانه ها است و برای رسیدن به توسعه باید از این قانون استفاده کرد.

هادی چگنی تصریح کرد: مرحله اول قانون هدفمند سازی یارانه ها به صورت مطلوبی انجام نشد که در مرحله اول دو بند اساسی که باید مورد توجه قرار می گرفت که این امر اجرایی نشد.

معاون برنامه ریزی استانداری لرستان گفت: ۵۰ درصد یارانه ها باید به حامل های انرژی اختصاص پیدا می کرد که این امر تحقق پیدا نکرده است که این امر به مرحله اول قانون هدفمندی یارانه ها تعلق داشته است

وی افزود: در قانون مرحله اول یارانه ها باید۵۰ درصد یارانه ها به مردم، ۳۰ درصد به کار تولید، ۲۰ درصد اجرای پروژه های عمرانی پرداخت شود که این امر با اجرای نامطلوب ۱۰۰ درصد به مردم پرداخت شده است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات