مدیرکل پست لرستان:

۲۰ هزار نسخه فرم ثبت نامه دریافت یارانه ها در روستاهای فاقد دفاتر خدماتی لرستان توسط مأموران پست توزیع شده است.

رحمان بیرانوند امروز در جلسه هدفمندی یارانه ها در خرم آباد اظهار کرد: اداره پست مانند سایر ادارات استان برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها اقدام به ارائه خدمات به مردم کرده است. وی افزود: در این راستا اداره پست با ارائه خدمات به روستائیانی که فاقد دفاتر خدمات ارتباطی هستند نقش خود را در اجرای این طرح ایفا می کند.

بیرانوند تصریح کرد: در ستاد هدفمندی یارانه ها فرمی برای ثبت نام در روستاهای فاقد دفاتر خدماتی توزیع شده است که تا کنون ۲۰ هزار نسخه از این فرم در روستاهای فاقد دفاتر خدماتی لرستان توسط مأموران پست توزیع شده است.

مدیرکل پست لرستان اظهار کرد: این فرم ها در روستاها باید توسط شوراها و دهیاری ها تأیید شود و اطلاع رسانی کامل در این زمینه نیز باید توسط فرمانداری ها صورت گیرد دهیاران و شوراها در این زمینه کاملا توجیه شوند.

بیرانوند افزود: بر اساس تفاهم ها و تصمیمات منعقد شده تنها ارگانی که حق ثبت نام روستائیان را دارد اداره پست است که این اداره نیز در این راستا ۳۱ اکیپ پستی را برای اعزام به روستاهای صعب العبور و فاقد پست بانک در نظر گرفته است.

وی بیان کرد: علاوه بر توزیع ۲۰ هزار فرم ثبت نام یارانه در روستا ۵۰ کاربر اینترنتی اداره پست نیز در سطح شهرستان ها برای ثبت نام از متقاضیان شهری به طور شبانه روزی مشغول فعالیت هستند.

مدیر کل پست لرستان تصریح کرد: کار توزیع فرم های ثبت نام در روستاهای تابع بخش های سپیددشت، بزنوید، شاهیوند، بشارت و زز و ماهرو انجام می گیرد که پس از تکمیل این فرم ها و تحویل آن ها به مؤموران پست اطلاعات این خانوارها توسط مأموران پست در سامانه اعلام شماره حساب خانوار ثبت می شود.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات