مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان خبرداد:

امروزه دشمن فرهنگ ما را نشانه گرفته و و به ارزش های دینی ما حمله کرده است که ما نیز باید در عرصه جهاد فرهنگی با آگاهی و حفظ وحدت عمل کنیم و در برابر تهاجمات فرهنگی دشمن ایستادگی کنیم.

حجت الاسلام سعید مهدوی امین امروز در جمع خبرنگاران در خرم آباد اظهار کرد: برای تحقق شعار سال و توجه به بحث فرهنگ جامعه باید فرهنگ مهدویت را در جامعه ترویج داد. وی افزود: ترویج و گسترش فرهنگ مهدویت در جامعه راهی برای به نتیجه رساندن و تحقق شعار سال در موضوع فرهنگی است و نبر با تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب است.

وی افزود: فعالیت های فرهنگی باید با محوریت خاص و فرماندهی انجام شود و از فعالیت جزیره ای در زمینه فرهنگ جلوگیری شود زیرا رمز موفقیت در هر کاری به ویژه فعالیت های فرهنگی اتحاد است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان بیان کرد: فعالیت در سه حوزه گسترش معرفت و اخلاق، نهضت علمی و رشد دانش و مبارزه با بدعت ها موجب می شود در تحقق شعار سال موفقیت های لازم را به دست آوریم و اگر می خواهیم در چارچوب فرهنگ دینی عمل کنیم بایداین محورها را مورد توجه جدی قرار دهیم.

حجت الاسلام مهدوی تصریح کرد: امروزه دشمن فرهنگ ما را نشانه گرفته و و به ارزش های دینی ما حمله کرده است که ما نیز باید در عرصه جهاد فرهنگی با آگاهی و حفظ وحدت عمل کنیم و در برابر تهاجمات فرهنگی دشمن ایستادگی کنیم.

وی با تشکر از تلاش های نماینده ولی فقیه در استان لرستان در زمینه فعالیت های فرهنگی و دینی افزود: تلاش های نماینده ولی فقیه در این زمینه موجب اتحاد بین دستگاه های اجرایی استان شده است که برای ترویج فرهنگ و ارزش های دینی در استان تلاش می کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان اظهار کرد: همه دانشگاه ها، آموزش و پرورش، حوزه های علمیه و سایر نهادهای اجرائی استان باید در بحث ترویج فرهنگ دینی تلاش نمایند و با تدوین برنامه های دراز مدت در حوزه فرهنگ برای تحقق شعار سال و رشد فرهنگی جامعه تلاش نمایند

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات