مدیر کمیته امداد کوهدشت خبر داد

لرستان خبر: با توجه به اینکه افراد منطقه در اجرای طرح های دامپروری دارای توانایی و تخصص کافی هستند در سال گذشته تعداد ۳۸۲ طرح بزرگ دامپروری برای مددجویان در سطح شهرستان کوهدشت اجرا شد.

به گزارش لرستان خبر از کوهدشت، مردان امرایی امروز در جمع خانواده های مددجو در شهرستان کوهدشت اظهار کرد: طرح های اشتغال زایی کمیته امداد با نیازسنجی صورت گرفته پیش از اجرای طرح و  سنجش مهارت و توانایی مددجویان در رشته های مختلف شغلی برای افراد مستعد کار در خانواده های تحت حمایت این نهاد اجرا می شود.

وی با اشاره به نقش محیط در موفقیت طرح ها افزود: با توجه به اینکه شرایط آب و هوایی منطقه نیز بر موفقیت افراد در اجرای طرح های امداد تاثیر فراوانی دارد، این نهاد به این مهم نیز توجه ویژه ای داشته و در تصویب و اجرای طرح ها بر این امر تاکید دارد.

مدیر کمیته امداد  شهرستان کوهدشت با اشاره به مساعد بودن شرایط آب و هوا و دشتهای منطقه جهت اجرای طرح های دامپروری،  بیان کرد: با توجه به اینکه افراد منطقه در اجرای طرح های دامپروری دارای توانایی و تخصص کافی هستند در سال گذشته تعداد 382 طرح دامپروری برای مددجویان در سطح شهرستان کوهدشت اجرا شد.

وی با بیان اینکه جهت اجرای طرح های اشتغال زایی مبلغ 26 میلیارد و 130 میلیون ریال هزینه شده است، خاطرنشان کرد: این مبلغ از محل منابع داخلی امداد و همچنین با همکاری بانکهای عامل پرداخت کننده تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان هزینه شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان کوهدشت با اشاره به اولویت بندی در اجرای طرح ها افزود: در اجرای طرح های اشتغال زایی اولویت با زنان سرپرست خانوار و خانواده های بی سرپرست بوده است.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات