معاونت آموزش و پرورش لرستان خبر داد

لرستان خبر: معاونت پرورشی آموزش و پرورش لرستان گفت: در مسابقات قرآنی آموزش و پرورش لرستان در رشته های مختلف تعداد ۲ هزار نفر از دانش آموزان و فرهنگیان در حال رقابت هستند.

به گزارش لرستان خبر از خرم آباد، محسن یوسفوند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این دوره از مسابقات بیش از 2 هزار نفر از دانش آموزان و فرهنگیان لرستانی در رشته های حوزه قرآن نماز وعترت باهم  رقابت می کنند.

وی افزود: قرآن و عترت، دو مصباح هدایت و دو حقیقت جدائی ناپذیر هستند که تا قیامت با هم هستند و تمسک به آنها ضامن سعادت و کمال بشراست و دعوت به توحید و رفتار موحدانه می کنند و انسان را به رکوع و سجود و قنوت و تشهد و تسلیم فرا خوانده اند

یوسفوند تصریح کرد: سی و دومین دوره مسابقات استانی قرآن، نماز و عترت دانش آموزان استان از 13 اردیبهشت آغاز شده است و این رقابت ها به مدت یک هفته تا بیستم اردیبهشت 93 در اردوگاه دانش آموزی کمالوند خرم آباد ادامه دارد.

معاون پرورشی آموزش و پرورش لرستان بیان کرد: در مرحله استانی تعداد 2 هزار نفر ازدانش آموزان و فرهنگیان خواهر و برادر در رشته های قرائت، حفظ و تفسیر قرآن کریم، نهج البلاغه، اذان، احکام، انشای نماز، مداحی برای کسب رتبه های برتر باهم رقابت می کنند.

وی اظهار کرد: به حول قوه الهی نفرات برگزیده در مسابقات مرحله کشوری که در مرداد ماه امسال در مشهد مقدس و ارومیه برگزار می شود حضور پیدا می کنند.

انتهای پیام/ ب

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات