نماینده ولی فقیه در لرستان:

لرستان خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: لرستان علیرغم تمام ظرفیت های موجود در بخش اشتغال دارای چالش جدی است و و بیکاری عامل مهاجرت جوانان لرستانی است.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام سید احمد میرعمادی امروز در جلسه شورای اداری لرستان که با حضور کمیسیون اجتماعی مجلس در خرم آباد برگزار شد، اظهار کرد: اگر همه فضیلت ها و نیکی ها را به یک کوه تشبیه کنیم ائمه در رأس و قله این کوه قرار دارند و عظمت و ویژگی های این افراد بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی افزود: صبور بودن و شکور بودن از ویژگی های حضرت زینب(س) است که اینها دو مقام اساسی است که کل دین را در برمی گیرد و این دو مقام برای ما لازم و ضروری است که با بهره گیری از این دو ویژگی بتوانیم توسعه  و پیشرفت ایران را به ارمغان آوریم.

حجت الاسلام میرعمادی بیان کرد: بحث صبور بودن و شکور بودن در دین بسیار مورد تأکید قرار گرفته است به طوری که در قرآن در جاهای مختلف بر این مسأله تأکید شده است و از صبر و شکر می توان به عنوان دو سلاح برای استقامت و ادامه دادن راه پیامبران و بزرگان دین استفاده نمود.

نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار کرد: صبر و شکر دو زمینه تعالی هستند که می توانند سبب پیشرفت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی لرستان شوند و تجربه 35 ساله انقلاب بیانگر این واقعیت است که صبر و شکر در همه زمینه ها سبب عقب نشینی دشمن و ناامیدی آن ها شده است.

وی تصریح کرد: همه مسئولان و مردم و در راستای تحقق اهداف مقام معظم رهبری در بحث نامگذاری سال تلاش کنند و با عزم ملی و مدیریت جهادی خود نسبت به توسعه فرهنگی و اقتصادی تلاش ویژه کنند.

حجت الاسلام میرعمادی افزود: همه مسئولان وظایفی برعهده دارند و اولین وظیفه آن ها ولایت پذیری است زیرا همه نعمت ها و موفقیت ها در سایه ولایت بوده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: مسئولان و به ویژه نمایندگان مجلس باید برنامه های خود را در راستای عملکرد فرهنگی و اقتصادی پیش ببرند و با جدیت و تلاش و کوشش و با حفظ وحدت و انسجام اسلامی اهداف مقام معظم رهبری را محقق سازند.

وی اظهار کرد: لرستان علیرغم تمام ظرفیت های موجود در بخش اشتغال دارای چالش جدی است و و بیکاری عامل مهاجرت جوانان لرستانی است.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات