فرمانده انتظامی لرستان:

خبرگزاری تسنیم: فرمانده انتظامی لرستان گفت: اجرای طرح های کنترلی و نظارتی توسط نیروی انتظامی در راستای مبارزه با قاچاق کالا سبب شده تا ارتکاب جرم در خرم آباد از ابتدای امسال تا کنون ۴۰ درصد کاهش یابد.

به گزارش لرستان خبر از خرم آباد، حسین نجفی امروز در جمع خبرنگاران در خرم آباد اظهار کرد: یکی از اولویت های کاری نیروی انتظامی لرستان مبارزه با قاچاق کالا است که نیروی انتظامی لرستان در این راستا با عزمی ملی و مدیریتی جهادی اقدام به مبارزه  کرده است.

وی افزود: افزایش طرح های نظارتی و کنترلی در سطح استان و تلاش  همه جانبه کارکنان نیروی انتظامی سبب شده است که در خرم آباد ارتکاب جرم تا 40 درصد کاهش داشته باشد و سطح امنیت جامعه نیز تا اندازه بسیار بالایی افزایش یابد.

نجفی تصریح کرد: در راستای مبارزه نیروی انتظامی با قاچاق کالا از ابتدای امسال تا کنون بیش از 500 قلم انواع کالای قاچاق و غیرمجاز در لرستان کشف و ضبط شده است که این نشان از تلاش شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی در این راستا است.

فرمانده انتظامی لرستان بیان کرد: از دیگر اولویت‎های اصلی کاری ما مبارزه با سرقت و خرده‎فروشی مواد مخدر بوده و در این مدت اقدامات خوب و بسزایی صورت گرفته است.

وی اظهار کرد: در پی اقدامات صورت گرفته توسط پلیس تجسس(کوپ) فرماندهی خرم‎آباد، یک محموله ذغال قاچاق به مقدار یک تن و 200 کیلوگرم که از شهرستان جهرم قصد ورود به استان را از معابر جنوبی داشت، کشف و ضبط شد.

نجفی افزود: ارزش تقریبی این محموله بیش از 70 میلیون ریال بوده که پس از سیر مراحل قانونی تحویل اداره منابع طبیعی داده می شود.

انتهای پیام/ ق

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات