رئیس اداره آموزش جمعیت هلال احمر لرستان عنوان کرد

لرستان خبر: رئیس اداره آموزش جمعیت هلال احمر لرستان گفت: رسالت کاری هلال احمر می‌طلبد که همواره نیروها و عوامل امدادی این جمعیت آمادگی کامل خود را در تمام ایام سال حفظ کنند. به همین منظور طرح تابستانه دوره های بازآموزی با هدف به روز شدن اطلاعات و دانسته‌های امدادگران و نجات‌گران در همه سطوح آماده برگزاری شد.

لرستان خبر، سید عابدین الماسی حسینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد با اشاره به استقبال خوب از تشکیل دوره‌های آموزشی به خصوص بازآموزی اضافه کرد: با آغاز طرح امداد و نجات تابستانه دوره‌های بازآموزی در شهرهای استان لرستان با هدف به روز شدن اطلاعات و دانسته‌های امدادگران و نجات‌گران در همه سطوح آماده برگزاری شد.

 

رئیس اداره آموزش جمعیت هلال احمر لرستان افزود: دراین دوره‌ها که با حضور 100 نفر از امدادگران و نجات‌گران برگزیده و منتخب از شعبه‌های جمعیت استان با هدف آشنایی شرکت‌کنندگان با مباحث تازه و جدید امداد و نجات جاده‌ای، امداد ساحلی و امداد کوهستان کار خود را آغاز کرده است که امیدواریم در ادامه این دوره‌ها تمام افراد شرکت‌کننده، در کنار به روز نمودن دانسته‌های خود بهترین عملکرد را در حین عملیات‌های واقعی از خود نشان دهند.

 

وی گفت: خدمات هلال احمر مختص به زمان یا فصول خاصی نیست، چون رسالت کاری هلال احمر می‌طلبد که همواره نیروها و عوامل امدادی این جمعیت آمادگی کامل خود را در تمام ایام سال حفظ کنند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات