نماینده ولی فقیه در لرستان:

لرستان خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه خودسازی، تربیت نفس، علم‌آموزی از ویژگی‌های یک جوان ایرانی اسلامی است، اظهار کرد: جوانان باید به سلاح دانش و ایمان مسلح و همواره سرباز و عاشق ولایت در جامعه باشند.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد میرعمادی عصر امروز در دیدار با جوانان لرستانی در خرم‌آباد، اظهار داشت: جوانان باید خودباوری و اعتماد به نفس داشته باشند و هیچ چیزی مانع پیشرفت آنها نشود، چراکه اعتماد به نفس، ضامن پیشرفت و موفقیت جوانان است.

 

وی عنوان داشت: جوانانی که با اعتماد به نفس و پشتوانه قوی عمل می‌کنند، همواره موفق هستند و مقام معظم رهبری به همه جوانان امروز امیدوار است.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان ادامه داد: بصیرت و هوشیاری، دشمن‌شناسی و... از ویژگی‌های مهم جوانان امروز در جامعه است.

 

امام جمعه خرم‌آباد یادآور شد: هدف دشمن از جنگ نرم جوانان است و بی‌بندوباری‌ها فساد و... را برای به چالش کشیدن جوانان به کار می‌برند، بنابراین جوانان امروز باید بیدار و هوشیار باشند و نسبت به مسائل جامعه بی‌تفاوت عمل نکنند.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان اضافه کرد: روح مبارزه با ظلم و استکبار باید در وجود جوانان زنده باشد، چراکه شیاطین و دشمنان برای گمراه کردن جوانان ما دام گذاشته‌اند، بنابراین مسئولان باید قدر جوانان ما را بدانند و زمینه رشد و تعالی آنها را فراهم کنند.

 

میرعمادی با اشاره به اینکه پیشرفت کشور به همت جوانان بستگی دارد، یادآور شد: باید زمینه ارتقای هنری، فکری و فرهنگی جوانان ما فراهم شود، چراکه مقام معظم رهبری همواره سعی کرده است که مسئولیت را به جوانان بسپارد و ایشان به جوانان بسیار امیدوار هستند.

 

وی خاطرنشان کرد:‌ وقتی به جوانان اعتماد می‌کنیم، کارهای بزرگی صورت می‌گیرد.

 

امام جمعه خرم‌آباد تصریح کرد: جوانان باید با علم و تقوا روح و جسم خود را صیقل دهند و با روح خود، معنویت را ایجاد کنند، چراکه یکی از تأکیدات مقام معظم رهبری این است که جوانان به دنبال علم و دانش بروند.

 

میرعمادی یادآور شد: تقویت انگیزه و امید برای رسیدن به آرمان‌ها، داشتن پشتکار، داشتن انگیزه قوی از مهم‌ترین خصوصیات جوانان امروزی است.

 

وی بیان کرد: جوانان باید با پشتکار قوی و امیدوارانه زندگی کنند، چراکه هرچه امیدوارتر باشند، موفق‌تر و به اهداف خود زودتر می‌رسند.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه رمز موفقیت جوانان داشتن انگیزه و امید است، عنوان داشت:‌ مسئولان ما باید زمینه را برای پیشرفت هرچه بیشتر جوانان فراهم کنند.

 

میرعمادی در پایان اذعان کرد: وظیفه ما این است که حوادث انقلاب و مسائل قبل از آن را مطالعه و با آنها آشنا شویم، چراکه آشنایی با وضعیت جوانان ما در 8 سال دفاع مقدس برای جوانان امروز ضروری است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات