فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد خبر داد

لرستان خبر: فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد گفت: اعضای این باند سرقت در بازجویی‌های اولیه به 25 فقره سرقت اعتراف کرده و مقادیری وسایل مسروقه نیز از آنان کشف شده است. همچنین 42 فقره سرقت از منزل از یک باند دو نفره سارق کشف و عوامل این باند دستگیر شدند.

به گزارش لرستان خبر، مهدی پورغلامحسین ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بروجرد گفت: ماموران کلانتری 12 بروجرد موفق به دستگیری یک باند سرقت چهار نفره حرفه‌ای شدند.

 

وی خاطرنشان کرد: اعضای این باند سرقت در بازجویی‌های اولیه به 25 فقره سرقت اعتراف کرده و مقادیری وسایل مسروقه نیز از آنان کشف شده است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد بیان داشت: همچنین 42 فقره سرقت از منزل از یک باند دو نفره سارق کشف و عوامل این باند دستگیر شدند.

 

پورغلامحسین ادامه داد: در بازجویی‌های اولیه به عمل آمده از اعضای این باند، علاوه بر شناسایی مالباختگان، دو مالخر نیز شناسایی و دستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی بروجرد افزود: پرونده این دو باند سارق در بروجرد تحویل مقامات قضایی شهرستان شدند، تا رسیدگی به آنها در محاکم قضایی انجام شده و حکم لازم برای آنها تعیین شود.

 

پورغلامحسین ادامه داد: ماموران انتظامی حوزه شهرستان بروجرد با فعالیت شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر خود، زمینه فعالیت برای بزهکاران را ناامن کرده و در اسرع وقت نسبت به رسیدگی به تخلفات گزارش شده اقدام می‌کنند.

 

وی در ادامه از شهروندان خواست با رعایت موارد ایمنی از قبیل نصب دوربین و دزدگیر در منازل و یا محل کسب و کار خود، ابتکار عمل را از سارقان گرفته و اجازه ندهند، اموال آنها به سرقت برود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات