مدیر آموزش و پرورش خبر داد

لرستان خبر، مدیر آموزش و پرورش پلدختر گفت: در سال های تحصیلی گذشته برخی از پست های حساس حذف و برخی دیگراز این پست ها که مهم هستند و کارایی مناسبی به علت نبود نیروی انسانی متخصص ندارند در ساختار آموزش و پرورش وجود دارند که نیاز به ساماندهی دارند.

به گزارش لرستان خبر، ˈعلیرضا افتخاریˈ روز چهارشنبه در جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان پلدختر گفت:مربیان پیش دبستانی که شرایط لازم و مراحل تشکیل پرونده را انجام داده اند می توانند در این آزمون استخدامی شرکت کنند.
 

وی افزود:مدارک این افراد به آموزش و پرورش استان ارسال شده و امیدواریم با برگزاری این آزمون که توسط استان انجام می شود مربیان پیش دبستانی تعیین تکلیف شوند.
 

وی گفت: کاهش تعداد کلاس ها موجب مازاد نیرو در پلدختر شده به طوری که برخی از همکاران به جای 24ساعت تدریس در هفته ،12تا 18ساعت تدریس می کنند که در نظر است این مشکل را در سال تحصیلی جدید رفع کنیم.

ˈ

افتخاریˈ به کمبود دبیر متخصص در بعضی از رشته های تحصیلی علوم پایه (شیمی و ریاضی) اشاره کرد و افزود: مجبوریم از نیروهای حق التدریس و سرباز معلم استفاده کنیم که این مسئله باعث کاهش سطح کیفیت آموزش شده است.
 

وی به مقایسه آمار شرکت کنندگان کنکورسال 93 و 92 اشاره کرد و اظهار داشت: آمار شرکت کننده سال گذشته شهرستان پلدختر دوهزارو 321نفربوده که در سال 93 به یک هزارو 987 نفر می رسد که تعداد یک هزارو 103نفر زن و 884نفر مرد می باشند که نسبت به سال گذشته 15درصد کاهش داشته است.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات