فرماندار خرم‎آباد:

لرستان خبر: فرماندار خرم‎آباد گفت: مناطق مختلف شهر خرم‎آباد را به تفکیک بررسی و مشکلات آن‎ها را حل می‎کنیم. در این خصوص تمام توان خود را برای حل مشکلات به کار می‎بریم.

به گزارش لرستان خبر، حبیبالله خجستهپور صبح امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات منطقه ماسور خرمآباد اظهار کرد: دولت تدبیر و امید توجه ویژهای به حل مشکلات مناطق محروم و اقشار آسیب‏پذیر جامعه دارد و تمام توان خود را برای رفع محرومیتها در جامعه به کار میگیرد.

 

وی عنوان داشت: عمده مسائل و مشکلات موجود در منطقه ماسور کمبود آب شرب، عدم ساماندهی عمران و مبلمان شهری است که در این خصوص تمام توان خود را برای حل مشکلات به کار میبریم.

 

این مسئول با اشاره به اینکه وضعیت مبلمان شهری و ورودیهای شهر خرمآباد زیبنده مرکز استان نیست، گفت: برنامههای زیادی برای ساماندهی ورودیهای شهر در نظر گرفته شده است.

 

در ادامه مشاور استاندار لرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سرداران شهید منطقه ماسور خرمآباد خاطرنشان کرد: همه مسئولان باید بررسی و مرتفع کردن مشکلات مردم این منطقه را در دستور کار خود قرار دهند.

 

شجاع دریکوند با اشاره به مسئله جدایی روستای ماسور از بخش مرکزی و الحاق آن به شهر خرمآباد، متذکر شد: تاسیس شهرداری منطقه چهار خرمآباد با مرکزیت ماسور مطالبه عمده مردم این منطقه از استاندار است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات