معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی استان لرستان:

لرستان خبر: معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی استان لرستان گفت: پس از بررسی وضعیت معیشتی مددجویان کمیته امداد امام توسط نیروهای امداد امام خمینی(ره) و تشکیل پرونده برای آن‏ها علاوه بر دریافت مستمری از سایر خدمات حمایتی این نهاد نیز بهره‌مند می‎شوند.

به گزارش لرستان خبر، به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان لرستان، اردوان میهنپور اظهار کرد: رسیدگی به امور بیماران و معلولان نیازمند، خانوادههای بیسرپرست و بدسرپرست و... از مهمترین برنامههای کمیته امداد امام خمینی هستند.

 

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان لرستان اظهار داشت: اجرای طرح کمک معیشت به مددجویان در راستای تحت حمایت قرار گرفتن خانوادههای است که به دلایل مختلفی از جمله فوت سرپرست، طلاق، مفقودی یا ترک سرپرست، از کار افتادگی سرپرست، بیماری سرپرست، اشتغال به خدمت نظام وظیفه و... تحت حمایتهای امداد قرار میگیرند.

 

میهنپور با بیان اینکه این افراد پس از تشکیل پرونده جهت دریافت مستمری به بانک معرفی میشوند، گفت: مستمری مددجویان به صورت ماهانه به حساب بانکی آنها واریز میشود.

 

 معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان لرستان متذکر شد: در این خصوص دو ماهه نخست سال‏جاری بالغ بر 73 میلیارد و 290 میلیون ریال در قالب مستمری به مددجویان لرستانی پرداخت شده است.

 

این مسئول بیان داشت: عیدی 75 هزار و 616 خانوار تحت حمایت با اعتباری بالغ بر 458 میلیارد و 590 میلیون و 500 هزار ریال به حساب مددجویان واریز شده است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات